Goodgame Empire Horní rám

Nápověda ke hře Goodgame EmpireNejčastější dotazy a odpovědi hráčů Empire

Připravili jsme seznam nejčastějších hráčských dotazů a odpovědí na ně. Pokud máte další dotaz, přidejte ho do fóra Goodgame Empire, kde vám bude dotaz zodpovězen.

Jak změnit název hradu?

Název hradu si můžete změnit v trůním sále pod záložkou Správa. Název ovšem musí splňovat pravidla hry, tedy nebýt v rozporu s dobrými mravy a neurážet ostatní hráče. Porušení pravidel může vést k zabanování účtu.

K čemu jsou velitelé?

Velitelé velí vaší armádě. Velitelé tak mohou posílat vojáky do boje. Každý velitel může velit pouze určitému množství jednotek, proto vyšší počet velitelů umožňuje míti vyšší počet jednotek.

K čemu jsou špióni?

Špióni jsou zvědové, které umožňují hráčům zjišťovat informace o hradech v okolí.

Co jsou aliance a jak se stát členem?

Aliance jsou spolky hráčů, kteří bojují společně a navzájem se tak chrání a mohou plnit i vyšší cíle. Do aliance mohou nového hráče pozvat pouze členové aliance. Proto můžete poslat zprávu některému jinému hráči a požádat ho o pozvání do aliance, které je členem. Aliance si své členy vybírá. Samozřejmě můžete také založit vlastní alianci a nabrat do ní členy.

Lze hrát na více světech?

Jistě. Můžete se registrovat na více světech, na každém však pouze jednou.

Může mi být udělen ban za urážku, hrozbu či nadávku?

Ano. Dle pravidel hry, kterou si chtějí všichni užít, by se všichni hráči měli chovat dle určitého etického kodexu.

Jak se získává čest?

Čest získáváš úspěšnými útoky na jiné hráče. Čím silnějšího soupeře porazíš, tím větší čest získáš. Porážka může znamenat ztrátu cti. Čest ti může snížit i úspěšný útok na výrazně slabšího soupeře.

Jak mohu zabírat další základny?

Další základny lze zabírat od 13. úrovně po postavení purkrabství. Lze mít až 3 základny.

Jak je možné obchodovat?

Možnost obchodování začíná od 7. úrovně poté, co postavíte tržiště.

Jak začít hrát odznova?

Vaše království můžete ponechat svému osudu, pokud se nepřihlásíte na nižších levelech déle než týden, na vyšších levelech i déle než měsíc, váš hrad "vyhnije" a účet se zruší. Další možností je napsat na podporu hry Goodgame Empire (přímo ve hře Empire - v pravém horním rohu) a zažádat o zrušení. Nebo pokud se chcete registrovat na jiný email, stačí, když v pravém horním menu vyberete možnost "Odhlásit se". Poté se můžete znovu registrovat na přihlašovací obrazovce - v tomto případě ale budete muset znovu projít úvodním tutoriálem (výukou) hry.

Jak mám zadat znak zavináč (@) při registraci do políčka pro email?

Buď při registraci do hry Good Empire stiskněte najednou levý ATL 6 4 (čísla na numerické klávesnici) nebo ho zadejte vyplněním na anglické klávesnici (změníte se na anglickou stisknutím najednou levého SHIFT ALT).

Nenačítá se mi hra, co mám dělat?

Pokud se vám nenačítá Goodgame Empire pouze chvíli, probíhají pravděpodobně úpravy hry. Pokud trvá výpadek déle než několik desítek minut, bude nutné aktualizovat stránku hry (klikněte na stránce Goodgame Empire na „aktualizovat stránku“) nebo stiskněte najednou levé CTRL F5.

Lze účty převádět mezi světy?

Ne. Nelze převádět účty ani platby.

Lze hrát Goodgame Empire přes celou obrazuvku?

Ano, buď můžete přímo ve hře Goodgame Empire zvolit vpravém horním menu rozšířit přes celou obrazovku a hra tak bude běžet přes celý monitor. Pokud Vám stačí hrát pouze přes celou plochu okna spuštěného prohlížeče, spusťte speciální fullscreen verzi Goodgame Empire.

Lze hrát Goodgame Empire i v jiném jazyce?

Ano. Goodgame Empire je přeložena do více než 30ti jazyků včetně češtiny. Hru lze tak hrát buď na serveru přizpůsobeném dané zemi nebo ve zvoleném jazyce na mezinárodním serveru, kde se tak můžete setkat i s hráči z jiných zemí. Národní servery jsou kromě České republiky připraveny také pro Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francii, Itálii, Litvu, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Turecko, Velkou Británii a další.

Jak mohu získat rubíny?

Rubíny si nejjednodušeji můžete koupit přímo ve hře Goodgame Empire. Dále se rubíny získávají také za každou výpravu, která není označena "XP" symbolem a levelováním. 300 rubínů také získáte za přivítání. Můžete také získat rubíny dvakrát týdně jako přihlašovací bonus, pokud se přihlašujete do hry každý den.

Už víte vše? Pokud ne, můžete si přečíst návod pro začátečníky v Goodgame Empire.

Pusťte se do hraní Goodgame Empire zdarma!

 

Pridat.eu SdíletPřidejte se do komunity hráčů Empire