Goodgame Empire Horní rám

Jak hrát Goodgame EmpireNávod jak začít s Goodgame Empire

Registrace do hry Goodgame Empire

Goodgame Empire malý hrad Na začátku hry Good Empire je nutno se zaregistrovat. Jedná se pouze o vyplnění 3 políček, mezi které patří hráčské jméno, pod kterým Vás uvidí ostatní hráči, dále přístupové heslo a email. Registrace se zadává pouze jednou při prvním spuštění hry, při vašem opětovném návratu se již nic nezadává a dostanete se tak přímo do vaší hry. Ihned poté začíná hra úvodním seznámením, kde tě tvoji rádci podrobně seznámí s ovládáním Goodgame Empire.

Prvním vážnějším úkolem je zaútočit na nepřítele vašeho známého. Vyrazte tak společně do boje!


Budujeme

Po dobytí pevnosti, získáte svůj první hrad, na kterém je zapotřebí s pomocí vašich poddaných vybudovat zázemí. Díky všudypřítomnému rádci je začátek budování velice jednoduchý. Pokud budeš postupovat dle jeho rad, rychle se tvé panství stane životaschopným. A zde začíná tvůj vlastní příběh!

Z počátku se věnuješ především budování staveb, verbování vojenských jednotek a plnění zadaných úkolů. Za plnění úkolů se získávají body, které umožňují postup hradu do výší úrovně. Ve hře Goodgame Empire se využívají 3 základní suroviny, mezi které patří dřevo, kámen a jídlo.

Goodgame Empire malý hradSuroviny jsou nutné pro rozvoj panství - budování staveb. Pro získávání těchto surovin jsou tak nutné civilní budovy jako dřevorubectví, kamenolom nebo farma. Zlato, to je komodita, díky které vybudujete svou neporazitelnou armádu. Zlaťáky se získává váš výběrčí daní od tvého lidu. Dále lze zlato získat plněním úkolů, útoky na ostatní hrady, odražením útoku nebo přímo od občanů. Čím vyšší je počet vašich poddaných, tím více je schopen výběrčí daní vybrat na daních. Čím déle je výběrčí na cestě, tím více může od občanů vybrat zlata. Po jeho návratu je nutné vybrat daně do poloviny doby vybírání, pokud se výběr daní potvrdí později, výše vybrané sumy se sníží.

Speciální měnou pak jsou rubíny, kterými si lze usnadnit rozvoj tvé země. Rubíny mohou urychlit výstavbu budov, verbování jednotek nebo lze za něj získat další vylepšení.

Budovy v Goodgame Empire se dělí na občanské, vojenské, opevnění a okrasné prvky. Občanské budovy zvyšují počet populace, vojenské budovy umožňují verbovat jednotky, opevnění vylepšují obranu a okrasné prvky zvyšují veřejný pořádek.

Abyste se od ostatních hráčů odlišil, lze si vytvořit vlastní erb. Ten se vytvoří buď náhodně nebo jej můžete navolit sami.

Goodgame Empire malý hrad Bojujeme

Po dokončení prvotních úkolů se dostanete k navštívení mapy světa Goodgame Empire. Prvním zahřívacím bojem, bude vyslání jednotek na hrad Darkwall. Vždy tak stačí požadovaný cíl označit a kliknout na terč pro zahájení útoku. Podrobnou taktiku útoku již plánujete na další straně. Zde se můžete také dočíst název hradu a jeho úroveň. Útoky lze kombinovat i s ostatními hráči. Po zahájení bitvy jste informováni o jejím průběhu až do slavného vítězství jedné ze stran.

Hrady a základny

Váš hrad je centrem vaší moci, kteří ostatní vladaři nemohou zabrat. Vylepšováním obranných prvků hradu jako jsou hradby a věže se zvýší ochrana hradu před rabovacími útoky. Dále můžete zřizovat nebo zabírat další hrady (nazývané základny) a tím rozšiřovat své impérium. V každé základně můžete poté těžit 2 typy surovin. V základnách nelze postavit vše, co lze postavit ve vašem hlavním sídelním hradu. Základny lze zabírat až od 13. úrovně po vybudování purkrabství. Lze mít obsazeny až 3 základny.

Další informace se dočtete v častých dotazech a odpovědích k Empire.

Jsem připraven a chci začít hrát zdarma Goodgame Empire!

 

Pridat.eu SdíletPřidejte se do komunity hráčů Empire